KARNAWAŁ W FILHARMONII ŁÓDZKIEJ

„ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY” – koncertowo i z humorem

15 stycznia 2017 r. godz.17.30 (niedziela)

Znany z telewizyjnego turnieju „Śpiewające Fortepiany” duet CZESŁAW MAJEWSKI I JANUSZ TYLMAN wystąpi 15 stycznia 2017 roku w Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej z programem „KARNAWALOWA GALA KONCERTOWA Z MASKAMI”, w którym największe przeboje klasycznej muzyki instrumentalnej, operowej i operetkowej przeplatać się będą z melodiami ze światowych musicali, słynnymi balladami i trwającymi ponad czasem utworami rozrywkowymi. Muzyczne hity dopełniają w estradowym widowisku barwne i dynamiczne układy choreograficzne w wykonaniu zespołu tanecznego „Art Project Ballet” oraz zabawne historyjki i anegdoty.

Zabrzmią m.in.: „Bolero” M. Ravela, „Czardasz” V. Montiego, „Can-can” J. Offenbacha, „Taniec z szablami” A. Chachaturiana, walce J. Straussa oraz słynne songi z musicalu „Koty” i „Skrzypek na dachu”.

Porywająca muzyka w świetnych aranżacjach, zaskakujące interpretacje, piękne głosy i vis comica Wykonawców, to niezaprzeczalne walory programu gwarantującego wyśmienitą zabawę na wysokim poziomie.

Pianiści – Czesław Majewski i Janusz Tylman, tak jak w telewizyjnym turnieju, grają na czarnym i białym fortepianie.  Ich wirtuozowskim popisom w duecie fortepianowym, jednej z najtrudniejszych dyscyplin muzycznych, towarzyszyć będzie równie wirtuozowska sekcja instrumentalna:

Wojciech Malina – Kowalewski – perkusja i bas

– „królowa perkusistów”, solistka ksylofonu Monika Szulińska,

– Tadeusz Melon – skrzypce,

– Wiesław Wysocki – saksofon, klarnet i flet,

– Dariusz Świnoga – akordeon,

Zaśpiewają: Joanna Stefańska-Matraszek – sopran i Ireneusz Miczka – baryton

Prowadzenie koncertu – Krystyna Pietranek-Kulis

Występ „ŚPIEWAJĄCYCH FORTEPIANÓW” zaplanowany w Filharmonii Łódzkiej na 15 stycznia Nowego Roku, w niedzielę o godz. 17.30, jest fragmentem tury koncertowej trwającej od października we wszystkich filharmoniach w kraju.

Ceny biletów dla członków związku:

140 zł (kategoria VIP obejmująca spotkanie z artystami przy kawie, rząd II, III, i VII)

110 zł (rząd II, III, i VII)

90 zł (rząd XIV, XXII oraz loże)

Ceny biletów: 150, 120, 100 zł do nabycia w kasach Filharmonii Łódzkiej, ul. Narutowicza 20 oraz na stronie  www.bilety24. Kontakty: F.Ł. kasy 42/ 664-79-79 A.A.CODA : 42/231-45-75 oraz 660-776-082

Zapisy na bilety, wraz z pieniążkami, w Biurze Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w PŁ,

w godzinach 10.00 – 14.00. Członek związku upoważniony jest do zakupu 2 biletów.

ZAPRASZAMY                                                                                                      Ilość biletów ograniczona