Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w PŁ przyjmuje zapisy na bilety do KINA   SILVER SCREEN ( al. Piłsudskiego 3/5 )

Na KINO FAMILIJNE

„GDZIE JEST DORY”

To kontynuacja przeboju z 2003 roku „Gdzie jest Nemo„.

Akcja filmu rozgrywa się 6 miesięcy po wydarzeniach z pierwszej części. Dory pędzi spokojny żywot pośród błazenków. Jednak pewnego dnia, gdy wyrusza na wycieczkę szkolną z Nemo, dopada ją tęsknota za domem, która sprawia, że zapominalska Dory postanawia dowiedzieć się, skąd pochodzi.

Twórcy filmu zapowiadają, że akcja będzie rozgrywać się głównie w ogromnym akwarium kalifornijskiego instytutu oceanografii, gdzie Dory przyszła na świat. Wśród nowych bohaterów pojawią się między innymi ośmiornica, lew morski i wieloryb. Oprócz nich spotkamy też starych znajomych.

Film reżyseruje Andrew Stanton, twórca pierwszej części, a amerykańska premiera zaplanowana jest na 17 czerwca 2016 roku.

Na dzień:  17 czerwca (piątek) 2016r – ok.g.1620-1650

Bilety w cenie 7 złpo dofinansowaniu przez KZ

Zapisy na bilety do 14 czerwca  2016 roku

w Biurze Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w godzinach  1000 – 1400

Członek związku uprawniony jest do zakupu trzech biletów

 

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w PŁ przyjmuje zapisy na bilety do KINA   SILVER SCREEN ( al. Piłsudskiego 3/5 )

Na FILM OBYCZAJOWY

„ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ”

Emilia Clarke (Daenerys Targaryen w „Grze o Tron”) oraz Sam Claflin (Finnick w „Igrzyskach śmierci”) w ekranizacji bestsellerowej powieści „Zanim się pojawiłeś” autorstwa Jojo Moyes. Książka, która podbiła serca czytelniczek również w Polsce, zyskała opinię jednej z najpiękniejszych historii o miłości ostatnich lat i już doczekała się kontynuacji.
Louisa „Lou” Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will, wyzbył się już nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga.

Na dzień: 20 czerwca (poniedz.)ok.g.17–1830

Bilety w cenie 7 złpo dofinansowaniu przez KZ

 Zapisy na bilety do 14 czerwca 2016 roku

w Biurze Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w godzinach  1000 – 1400

Członek związku uprawniony jest do zakupu dwóch biletów

ZAPRASZAMY DO BIURA KZ