ZAPRASZAMY NA ZAPISY DO TEATRU
BILETY W KORZYSTNYCH CENACH:

1. Teatr Wielki
02.03.2016 środa „CYRULIK SEWILSKI”
03.03.2016 czwartek „CYRULIK SEWILSKI”OPERA; godz. 18.30; CENA: 25 zł (amfiteatr)

ILOŚĆ BILETÓW OGRANICZONA

2. Teatr Wielki

01.05.2016 niedziela „KOPCIUSZEK” Balet; godz. 16.00
CENA: 15 zł parter

3. Teatr Powszechny Mała Scena
06.03.2016 niedziela „VLADIMIR” Balet; godz. 19.15
CENA: 30 zł parter

„Vladimir” ukazuje historię trójki przyjaciół mieszkających razem pod jednym dachem, którzy postanawiają wynająć pokój kolejnemu lokatorowi. W ich drzwiach zjawia się tytułowy bohater Vladimir – emerytowany ochroniarz. Jego pojawienie całkowicie zmienia życie lokatorów…
„Vladimir” to kameralny dramat psychologiczny skoncentrowany na sztuce manipulacji. Pokazuje, jak na styku różnych doświadczeń, różnic światopoglądowych i różnych wzorców zachowań rodzi się napięcie. Pojawia się pytanie – czy można według swojej koncepcji organizować życie innych?

4. Teatr Muzyczny (zostało kilka biletów)
14.03.2016 poniedziałek „HISZPAŃSKA MUCHA”

Erotyczna komedia omyłek; godz. 17.30, 20.15
CENA: 90 zł (parter), 60 zł (balkon)
Londyn, szalone lata 30., jazz, kulisy rewiowego teatru i wełniany beret z Harrodsa – a wszystko to w zniewalającej oprawie Art Déco!
Reżyser teatralny, Arthur Spender, przygotowuje oszałamiającą rewię, w której ma wystąpić Nora Wallins – gwiazda londyńskich teatrów muzycznych, prywatnie długoletnia partnerka reżysera. Arthur, słynący ze śmiałych pomysłów inscenizatorskich, wyczerpuje budżet przeznaczony na realizację kolejnego wielkiego widowiska. W związku z tym zmuszony jest poprosić producenta – Harry’ego Jo – o dodatkowe fundusze. Producent przystaje na tę propozycję, jednak stawia pewne warunki, które mogą okazać się zbyt trudne do spełnienia. Jak potoczy się dalej ta historia? Czy lekkomyślny reżyser nie podda się przeciwnościom losu? Czy jego spektakl ujrzy światło dzienne?
W całej historii, pełnej nieprzewidzianych zwrotów akcji, istotną rolę odegra „Hiszpańska Mucha”, która zainicjuje serię zabawnych zdarzeń o mocno erotycznym podtekście. Co tak naprawdę kryje w sobie tytułowa Mucha? I w jaki sposób wpłynie ona na życie artystów?
Spektakl wyreżyserował Jakub Przebindowski, a wystąpią w nim: Martyna Kliszewska, Anna Korcz, Dorota Zięciowska, Sambor Czarnota, Piotr Szwedes. Kostiumy przygotował projektant i krawiec – Tomasz Ossoliński, o scenografię zadbał Witold Stefaniak.