Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w PŁ przyjmuje zapisy na bilety do
KINA SILVER SCREEN ( al. Piłsudskiego 3/5 )

Na POLSKĄ KOMEDIĘ ROMANTYCZNĄ: PLANETA SINGLI

Ania jest romantyczką i szuka prawdziwej miłości, na randce w ciemno przypadkowo poznaje Tomka, gospodarza prześmiewczego programu telewizyjnego. Od teraz dziewczyna ma szczegółowo opisywać swoje randki, a ten będzie je publicznie wyśmiewał.
Fabuła może nie jest jakoś szalenie skomplikowana, ale za to całkiem nieźle rozbudowana i bardzo nowoczesna, ponieważ tytułowa Planeta Singli to aplikacja randkowa bardzo mocno bazująca na swoim realnym odpowiedniku – Tinderze. Tak więc jeśli kiedykolwiek uskutecznialiście randki online to poczujecie się jak w domu.
Ta cudowna atmosfera to nie tylko zasługa rozsądnego scenariusza (wreszcie!), co odtwórców głównych ról: Macieja Stuhra, nikomu przestawiać nie trzeba, to człowiek, dzięki któremu każda scena w której się pojawia emanuje dobrym, bardzo specyficznym humorem. Aczkolwiek główne brawa powinna zebrać przepiękna (i tu nie przesadzam) i przeurocza (ponownie) Agnieszka Więdłocha, która poradziła sobie z postacią Ani wyśmienicie i to własnie dzięki niej dostajemy inteligentną, wiarygodnie zagraną postać, która przypomina prawdziwą dziewczynę z krwi i kości. Oglądanie tej dwójki na ekranie to mega przyjemność.

Na dzień:
1 marca (wtorek) 2016r – ok.g.17–18.00
Bilety w cenie 7 zł – po dofinansowaniu przez KZ

Zapisy na bilety
do 26 lutego 2016 roku
w Biurze Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w godzinach 900 – 1400
Członek związku uprawniony jest do zakupu
dwóch biletów