COŚ DLA NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!   

                                     WARTO SKORZYSTAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

250397_1025120877514166_6054113438016941543_n

       Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” wraz z Centrum Edukacji Pozaszkolnej „Cyfrowanka” organizuje lekcję pokazową dla dzieci z zakresu matematyki i informatyki.
Będą to lekcje skierowane dla dzieci w przedziale wiekowym 4-14 lat, a same zajęcia będą zorganizowane z formie zabawy.
  • Zajęcia Cyfrowa Akademia (zajęcia z informatyki):
    Motywem przewodnim, będzie tworzenie własnej wirtualnej wyspy, która następnie posłuży dzieciom jako sceneria do programowania pierwszych mini gier i animacji. Nadając określone funkcjonalności obiektom znajdującym się na mapie uczestnicy przygotują szereg zadań dla mieszkańców ich cyberświatów.
  • Zajęcia Mały Pitagoras (zajęcia z matematyka):
    Motywem przewodnim zajęć dla najmłodszej grupy będzie „Łąka latem”. Używając naszej wyobraźni wybierzemy się na spacer po łące w słoneczny letni dzień, aby poszukiwać
    matematycznych inspiracji. Na łonie natury pełno jest bowiem figur geometrycznych oraz elementów przyrody, które można dodawać, odejmować, a nawet mnożyć i dzielić.
    To doskonały sposób, aby pokazać dzieciom, że obcowanie z matematyką to świetna zabawa.Dla starszej grupy planowane jest spotkanie pod hasłem „Matematyczne eksperymenty”. Razem z dziećmi, które wcielą się w rolę małych naukowców, postaramy się udowodnić, że nauka matematyki to coś więcej niż zapisywanie kolejnych kartek w zeszycie. Będziemy ważyć, mierzyć i porównywać wielkości matematyczne kojarzone głównie z treściąpodręczników.
                                             Wszystkie eksperymenty będą prowadzone w atmosferze wzajemnej współpracy.
Lekcje pokazowe odbędą w siedzibie firmy CYFROWANKA na ul. Zgierskiej 69 w Łodzi. Firma dysponuje profesjonalnym wyposażeniem dostosowanym dla małych uczestników oraz sprzętem, który będzie wykorzystywany podczas lekcji.
Planowany termin lekcji to 17 PAŹDZIERNIKA.
Na zapisy na lekcje pokazowe zapraszamy do Biura KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ
ul. Żeromskiego 116, 90-924 Łódź budynek nr A28 I piętro, pokój 107 i 105
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Broszura informacyjna – zajęcia pokazowe Cyfrowa Akademia
Broszura informacyjna – zajęcia pokazowe Mały Pitagoras